Витоша (Бистрица) се подсили с трима нови футболисти. Това са опитните защитниците Веселин Минев, Йордан Минев и Апостол Попов.
Брататя имаха оферта и от Ботев (Враца), но са предпочели да работят с Асен Букарев в Бистрица. За последно те бяха част от Царско село.
Апостол Попов започна сезона в Ботев (Враца), но напусна преди края на есенния дял.
Очаква се още играчи да подсилят Витоша в битката за спасение.