Ръководството на Царско село предприе сериозна чистка, твърди "Спортал". Столичани допуснаха поредна загуба - 0:3 от Ботев (Пловдив), което е преляло чашата на търпението на шефовете.
Аут от клуба са близнаците Йордан и Веселин Миневи, Георги Хашев, Божидар Кацаров и Емануил Манев.
Не е изключено в следващите дни да има още напуснали.