Борислав Балджийски вече не част от Царско село. Двете страни се споразумяха за разтрогване на договора по взаимно съгласие.
Информацията беше потвърдена от щаба на новака в efbet Лига.
От Царско село благодариха на Балджийски за свършената работа и му пожелават много професионални успехи.