Септември и Левски излизат в мач от 22-ия кръг на Първа лига, който ще се играе на националния стадион "Васил Левски". Срещата предвещава интересни моменти, още повече че в първия двубой между тези два отбора на "Герена" имаше доста интересни ситуации и пред двете врати.

Не липсваха и дискусионните такива, а в крайна сметка Левски спечели с 2:0, а в онзи мач Габриел Обертан отбеляза дебютния си, и единствен за момента, гол със синята фланелка.

Днес Делио Роси се очаква да направи размествания спрямо състава, който победи Ботев с голям късмет миналата седмица при подновяването на шампионата.

Септември пък влиза в срещата като отбор, който успя да навакса изоставане от три гола при гостуването на Етър. Играчите на Николай Митов стигнаха до 3:3 и точка във Велико Търново, макар че изоставаха с 0:3 на почивката.

Двубоят днес ще започне с минута мълчание в памет на Павел Панов и Георги Марков, които си отидоха от този свят преди дни.