Наставникът на Септември Николай Митов сподели мнението си след загубата с 1:4 от Лудогорец.

"Добро първо полувреме, през втората част не успяхме да задържим топката и отпаднахме физически. Допуснахме и детински грешки, но това е положението. През втората част 10 минути не успяхме да играем с топката и не задържахме резултата.

Георги Стоичков беше с бъбречна криза през тази седмица, пак го стегна и го сменихме.

Лудогорец разби Септември с 4:1

Лудогорец разкъса Септември за едно полувреме

"Орлите" разбиха столичани с 4:1

Целта ми е да играем футбол, да държим топката. Доста сме далеч от това, което искам. Имаме нужда от доста работи, знаем си ги и гледаме да ги оправим по най-добрия начин. Искаме да изградим класен отбор. Във всеки мач търсим точки.

Винаги съм спокоен. Като не може да носиш на напрежение не може да си треньор.

Аз няма какво да отговарям на Минев. Левски няма какво да ги коментирам", заяви Митов.