Юношите на ЦСКА до 14 години победиха с категоричното 7:0 Локомотив (София) като гост в мач от третия кръг на столичното първенство.

Алексей Симов отбеляза два гола за "армейците", пише сайтът на "червените". След това стражът на ЦСКА Никола Златинов спаси дузпа. Ангел Тодоров беше точен за 3:0 и на почивката тимът на треньорите Калоян Генов и Асен Яначков имаше комфортна преднина.

Нов в ЦСКА попадна в престижна класация

Вижте подробности

През втората част по веднъж се разписаха Георги Христанов, Лоренцо Борисов и Кирил Георгиев, а Алексей Симов оформи хеттрика си и крайния резултат 7:0.

Стартовият състав на ЦСКА: Никола Златинов, Мартин Цветков, Ангел Тодоров, Светозар Евтов, Мануел Михайлов (к), Алексей Раданов, Алексей Симов, Милен Георгиев, Георги Христанов, Кирил Георгиев, Александър Кожухаров

Резерви: Станислав Танев (в), Божидар Петров, Александър Благовестов, Антон Илиев, Лоренцо Борисов, Кристиан Василев

Треньори: Калоян Генов и Асен Яначков

Али Соу: Не знам защо Бодуров е извън състава, не мога да коментирам