Месут Йозил, на когото се насъбраха доста неприятни моменти с националния отбор на Германия в последно време, даде своя коментира за случилото се с бундестима по терените в Русия.
"Да отпаднем още в групите е много болезнено. Просто не бяхме достатъчно добри. Ще ми трябва известно време да преодолея този провал", написа Йозил в профила си в социалната мрежа "Туитър".
Футболистът се сби с фенове на Германия след последния мач с Южна Корея, който подпечата отпадането на отбора от Мондиала, а причината бе свързана с расистки освирквания от страна на привържениците.