Локомотив (Пловдив) загуби с 0:1 от Слован (Братислава) в контрола, играна в Белек.

Единственото попадение в срещата падна в 82-ата минута от дузпа, която бе реализирана от Милан Рундич. Наказателният удар беше отсъден за нарушение на вратаря Кристиян Кацарев.

Футболистите на Локомотив направиха голям пропуск в 43-ата минута, когато Иван Горанов подаде към Мартинович, който бе изведен сам срещу Крнач, но вратарят спаси.

Това е първа загуба за Локо през зимната пауза.

Локомотив: 1. Илко Пиргов (46' - 33. Кристиян Кацарев), 71. Пламен Крумов (46' - 10. Шоко), 6. Кирил Котев, 5. Павел Виданов (46' - 55. Александър Тунчев), 14. Иван Горанов (46' - 24. Роберт Петров), 17. Ванчо Траянов (46' - 15. Димитър Везалов), 23. Мигел Луке (63' - 37. Ияд Хамуд), 77. Дино Мартинович, 22. Веселин Марчев (46' - 4. Стефан Йевтовски) , 9. Дани Кики (46' - 11. Мартин Камбуров), 27. Димо Бакалов (46' - 39. Парвиз Умарбаев)