Левски отстрани ЦСКА в мач за Купата на БФС при родените през 2003 година. Срещата, която се игра на изкуствения терен на "Георги Аспарухов" завърши с победа 2:1 за "сините".

Двубоят бе изпълнен с много нерви. Треньорът на "червените" Христо Марашлиев бе изгонен, а след края на мача се стигна до сблъсъци между двата мача.

Левски откри резултата в 34-ата минута, след като Даниел Начев центрира от пряк свободен удар и Мартин Хайдаров отбеляза за 1:0.

В 50-ата минута Марк-Емилио Папазов наказа бившите си съотборници и изравни резултата. Младокът обаче не се заравна в знак на уважение.

В последната минута на редовното време Даниел Начев със страхотен гол донесе победата на Левски.

Попадението предизвика гнева на директора на школата на ЦСКА Стефан Яръмов, който влезе на терена. Претенциите на "червените" са за незачетеното попадение през първото полувреме, за неотсъдена дузпа за игра с ръка и за нарушение при втория гол на "сините".

Христо Йовов пред ТОПСПОРТ: Победа над ЦСКА ще даде устрем на Левски към спечелването на трофей

"Хубаво е, когато се публикуват новини, да има и доза истина в тях"