Днес от 19:00 часа, Берое приема Ботев (Пловдив) в последния мач от осминафиналите за Купата на България.

До този момент място на четвъртфиналите си осигуриха Струмска слава, Локомотив (Пловдив), ЦСКА, Черно море, Лудогорец, Етър и и Септември.

Евгени Янчовски: Берое е много зависим от Мартин Камбуров

"Берое е много зависим от Мартин Камбуров"

Мнението е на легендарния наставник Евгени Янчовски

Заралии ще трябва да се справят с "канарчетата" без наказания Александър Цветков, докато очакванията се новото попълнение на отбора Владимир Гаджев да остане на резервната скамейка.

Николай Киров няма кадрови проблеми в състава си, но най-вероятно отново няма да заложи на Стивън Петков от първата минута, като на негово място на върха на атаката ще е Антонио Вутов.

Скаути на Фенербахче идват у нас заради Тодор Неделев

Три турски тима ще изгледат на живо битката между Берое и Ботев за Купата на България

Главен съдия на двубоя ще е Николай Колев, а негови помощници - Димитър Русев и Мартин Ангелов.