Отборът на Керала Бластърс продължава с неубедителното си представяне в индийската Суперлига. "Жълтите" извъртяха пето реми през кампанията - 1:1 срещу временния лидер Пюне Сити.

Двубоят едва ли ще бъде запомнен с добро от нашия Митко Бербатов. Нападателят се завърна след контузия и започна сред титулярите на новия старши-треньор Дейвид Джеймс. Димитър обаче разочарова тотално със своите изяви и изненадващо бе заменен още на почивката, когато гостите вече водеха с 0:1 след гол на Марселиньо.

Димитър Бербатов ще бъде трениран в Индия от Дейвид Джеймс!

Става треньор на Керала

За жалост, изваждането на Бербатов подейства благотворно на Керала, като през втората част домакините заиграха открит и офанзивен футбол. Всичко това спомогна за изравнителния гол на Сифнеос в 73-ата минута, а при малко повече късмет, 27 000 хиляди зрители на "Джавахарлал Неру" можеха да станат свидетели и на пълен обрат.

"Жълтата армия" остава на осмо място в класирането, с актив от едва 8 точки. В следващия кръг Керала гостува на последния Делхи Динамос и ще търси задължителен успех, който да възроди надеждите им за участие в плейофите.

КЕРАЛА БЛАСТЪРС - ПЮНЕ СИТИ 1:1

0:1 Марселиньо (33"), 1:1 Сифнеос (73")