Отборите на Лудогорец и Верея се изправят един срещу друг в последен мач от неделната програма на Първа лига. "Орлите" съвсем могат да обезсмислят "битката" за титлата, тъй като вчера основният им конкурент Левски отново допусна грешна стъпка.

Разградчани ще трябва да се настройват бързо на вълна "български шампионат", след като през седмицата изиграха достоен двубой срещу ФК Копенхаген, но в крайна сметка отпаднаха от Лига Европа.

Венцеслав Стефанов пак изригна: Заради Кирил Домусчиев не играем в "Овча купел"

Венци пак изригна: Заради Домусчиев не играем в "Овча купел", онзи със сините венци е едно голямо нищо!

"Видяхте ли някаква промяна във футбола освен, че мачовете вече се играят в 13:00 или 22:00 часа?"

Георги Дерменджиев отново ще прави рокади в своя състав. Почивка получават опитните Клаудиу Кешеру и Йордан Минев, които най-вероятно ще се включат през втората част. Шанс за изява ще получат Козмин Моци и Густаво Кампаняро, а намиращият се в страхотна форма Жуниор Кишада най-сетне повежда атаката на "зелените". Компания в предни позиции ще му правят Вандерсон и Джонатан Кафу.

Въпреки първоначалните очаквания, Марселиньо отново започва в стартовите 11.

Лудогорец спечели €20 млн. от евротурнирите

Добра печалба за Домусчиев

Около Верея продължава да бъде интересно. Заралии не спират с трансферите. На "Трейс Арена" пристигна бившият световен шампион за младежи с Гана - Самуел Инкоом. Часове по-късно пък към Шахтьор (Солигорск) пое Иван Караджов.

Първата задача на играчите на Верея ще бъде да предотвратят повторение на двубоя от първия полусезон в Стара Загора. Тогава домакините претърпяха много тежка загуба с 1:5, която бе сериозен удар по самочувствието им. Новакът в елита ще направи и нов опит да промени още една негативна статистика. Тя е свързана с гостуванията на отбора, в които той все още не може да запише първата си победа и до момента има 4 равенства и 6 загуби далеч от дома.

Верея продаде Иван Караджов на Шахтьор (Солигорск)

Верея продаде Иван Караджов!

"Лъвовете" продължават със сделките

Главен съдия на срещата е Георги Давидов от Велико Търново, с помощници Ивайло Атанасов и Милен Арабаджиев. Допълнителни асистент съдии са Петър Кирилов и Димитър Желязков. Делегат на БФС е Георги Мирчев, а работата на реферите ще наблюдава Георги Нарлев.

Верея впечатли - взе младежки световен шампион и първенец на Швейцария с Базел!